Sklep internetowy www.bajka-zabawki.pl prowadzony jest przez firmę BAJKA Piotr Radomski z siedzibą pod adresem: 05-200 Wołomin, ul. Dworska 7 działającą na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Wołomina, NIP 125-128-64-02, REGON 015864909.

INFORMACJE OGÓLNE

1.Zakupiony towar dostarczamy na terenie całego kraju.

2. Wszystkie produkty dostępne w sklepie są fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane.

3. Wszystkie ceny podane na stronie www.bajka-zabawki.pl wyrażone są w złotych polskich. Są to ceny brutto zawierające podatek VAT.

4.Do każdego zakupu w sklepie wystawiany jest dokument sprzedaży: paragon lub na życzenie Klienta faktura VAT.

ZAMÓWIENIA

1. Zamówienia od Klientów przyjmowane są za pośrednictwem strony www.bajka-zabawki.pl poprzez formularz zamówień.

2. Warunkiem dokonania zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza zamówień.

3. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma drogą mailową informację o przyjęciu zamówienia do realizacji.

FORMY PŁATNOŚCI

1. Klient może zapłacić za zamówiony towar w następujący sposób:

- przelewem bankowym na konto sklepu: PKO BP 60 1020 1042 0000 8302 0264 0472

- przelewem elektronicznym,  kartą płatniczą – operatorem kart płatniczych jest Dotpay

- płatność gotówką lub kartą w przypadku odbioru osobistego

DOSTAWA TOWARU

1. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 5 dni roboczych.

2. W okresie od 20 maja do 5 czerwca oraz od 10 grudnia do 24 grudnia okres ten może się wydłużyć do 7 dni roboczych.

3. Koszty wysyłki ponosi kupujący.

4. Zamówienie można odebrać osobiście po wcześniejszym ustaleniu terminu odbioru. Termin można ustalić kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie : 502-305-366, 22 773-73-86 lub mailowo: biuro@bajka-zabawki.pl Termin odbioru osobistego 1-3 dni robocze.

REKLAMACJA

1.Reklamację należy  złożyć telefonicznie  pod nr 22 773-73-86 bądź za pośrednictwem poczty  elektronicznej na adres: biuro@bajka-zabawki.pl  w terminie 7 dni od daty  odebrania przesyłki (pobierz: formularz reklamacyjny). Produkty, które reklamujesz należy odesłać do  naszego sklepu na adres:

 BAJKA Piotr Radomski

ul. Warszawska 22,

05-200  Wołomin.

Nie zapomnij dołączyć do przesyłki: dowodu zakupu (paragon, faktura), który otrzymałeś wraz z towarem oraz wypełnionego formularza reklamacyjnego.

Paczek odesłanych na koszt sklepu oraz odesłanych za pobraniem  nie przyjmujemy. Twoja  reklamacja zostanie rozpatrzona niezwłocznie,  nie później niż w terminie  7 dni od daty zgłoszenia reklamacji pocztą  mailową lub telefoniczną. Jeżeli  reklamacja zostanie rozpatrzona  pozytywnie, wymienimy uszkodzone  produkty na pełnowartościowe. Jeżeli  nie będziemy mieli możliwości  wymiany towaru (np. z powodu wyczerpania  nakładu), gwarantujemy Ci zwrot  równowartości zakupionego towaru w  terminie 5 dni od daty rozpatrzenia  reklamacji.

ODSTĄPIENIE OD UMOWY I ZWROT

1.Jeżeli nie jesteś zadowolony z zakupu i chcesz dokonać zwrotu zakupionego towaru, masz do tego prawo. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (DZ.U.2014.827) kupujący ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni od zakupu bez podania przyczyny. Aby odstąpić od umowy musisz wypełnić formularz odstąpienia i wysłać go na adres: biuro@bajka-zabawki.pl (pobierz: formularz odstąpienia od umowy). Następnie w terminie nie dłuższym niż 14 dni odeślij zwracany towar na adres:

BAJKA Piotr Radomski

ul. Warszawska 22

05-200 Wołomin

Nie zapomnij dołączyć do przesyłki: dowodu zakupu (paragon, faktura), który otrzymałeś wraz z towarem oraz wypełnionego formularza odstąpienia od umowy.

Odsyłane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu oraz nie  mogą być używane ani uszkodzone. Paczek odesłanych na koszt sklepu oraz  odesłanych za pobraniem nie przyjmujemy. Koszt odesłania zakupionych  towarów poniesiony przez Ciebie, nie podlega zwrotowi. Pieniądze za  odesłane produkty otrzymasz w terminie 5 dni od daty  odebrania przez  nas przesyłki. Zwrot nastąpi na rachunek bankowy  wskazany przez Ciebie w  formularzu zwrotu.

 FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY 

 ZGŁOSZENIE REKLAMACYJNE